JSOU PSI POVOLENI V KASINECH?

JSOU PSI POVOLENI V KASINECH?

Pokud hrajete v kasinech pro zábavu, ale jste sami se svým chlupatým kamarádem, měli byste nejprve vědět, zda si do kasina můžete vzít psa . Pokud ano, jaká pravidla musíte dodržovat a další požadavky, aby se vaše štěně dostalo do oblasti? Přestože jsou psi oblíbenými společníky lidí, ne všechna zařízení umožňují domácím mazlíčkům jít s vámi dovnitř.

Nedodržení pravidel kasina při přivedení domácího mazlíčka vám nezbude jinou možnost, než se vrátit domů. Nejhorší je, že vás mohou vyhazovači vyprovodit kvůli porušení pravidel. Takže jsou psi povoleni v kasinech ? Zde jsou některá fakta, která byste měli vědět.

JSOU V KASINECH POVOLENI SLUŽEBNÍ PSI?

Kasina umožňují služebním psům vstup a pobyt v prostorách kasina. Ve většině států totiž zákon brání diskriminaci handicapovaných majitelů, kteří jsou doprovázeni služebním psem. Služební zvířata procházejí důkladným výcvikem a socializací v mnoha prostředích. Je o nich známo, že se chovají za všech okolností.

Je však třeba zvážit některé požadavky. Za prvé, vlastník musí mít úplnou a správnou dokumentaci. Tímto způsobem může vedení potvrdit, že váš pes je skutečně služebním psem.

Za druhé, některá kasina povolují i ​​služební psy pouze v některých vyhrazených oblastech. Některá kasina nabízejí venkovní prostory vhodné pro zvířata, kde si mohou hrát a ulevit. Hoteloví recepční vám rychle nabídnou služby hlídání domácích mazlíčků, aby vás osvobodili, abyste mohli své peníze vsadit.

A konečně, federální a státní zákony vyžadují, aby kasina povolila služební zvířata a jiná zvířata na svém pozemku. Má doprovázet svého právoplatného vlastníka, zejména ty, kteří jsou lidmi se zdravotním postižením. Měli byste se však umět chovat a mít svého psa pod kontrolou. Všichni služební psi by neměli představovat hrozbu pro ostatní hosty ani poškozovat majetek (např. hrací automaty, pokerové stoly, koberce, nábytek).

Majitel kasina má také právo požádat majitele služebního psa, aby odešel z důvodu nevhodného nebo dokonce nekontrolovatelného chování psa. Přivedení služebního psa do kasin je pro majitele obrovskou zodpovědností.

Jsou psi povoleni v kasinech?

Na rozdíl od hotelů, barů a restaurací většina provozoven hazardních her v Las Vegas nepovoluje domácí mazlíčky . Povolují však služební psy. Některá kasina v Las Vegas, která jsou přátelská k domácím mazlíčkům, mohou v některých speciálních nocích přijímat psí mazlíčky. Některé umožňují pouze omezený přístup do některých oblastí.

Nicméně, jak již bylo zmíněno, do kasina si můžete vzít služební psy. Tato speciálně vycvičená plemena mohou vykonávat specifické úkoly, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Může to být fyzická, duševní, psychiatrická nebo smyslová pomoc. Zákon o Američanech s postižením (ADA) také zakazuje, abyste byli požádáni, abyste opustili blízkost kasina, pokud jste se služebním psem. Váš pes se však musí chovat slušně a nijak neubližovat ostatním návštěvníkům.

Pokud váš pes neposkytuje službu nebo emocionální podporu, můžete si ho vzít s sebou, ale pouze v případě, že to potřebujete z důvodu postižení. Vedení se pak zeptá na konkrétní úkoly nebo práci, kterou pro vás váš pes zajišťuje. Takové případy jsou skutečně na uvážení kasina. Mohou vás požádat, abyste opustili jejich prostory.